Drobečková navigace

SZŠ LESNÁ > ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH > Úspěchy v soutěžích v r. 2020/21

Úspěchy v soutěžích v r. 2020/21

 

Matematické soutěže 2020/2021

 

Logická olympiáda

Kategorie A (3.- 5. ročník ZŠ)

Celkem se v  kategorii A (3.- 5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 12509 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 2066. 

Pořadí (škola)

 Pořadí (kraj)  Celkové pořadí  Příjmení, jméno  Třída

1.

20.-24.

77.-98.

Satrapová, Adéla

Viktoria Weiszová

5.

2.

105.

430.-432.

Maršálková, Magdalena

3.

3.

111.-123.

485.-550.

Vrzalova, Barbora

5.

4.-5.

124.-145.

551.-648.

Klimešová, Klára

5

4.-5.

124.-145.

551.-648.

Schaffer, Filip

4.

Viktoria Weiszová a Adéla Satrapová patří podle výsledků základního kola Logické olympiády mezi 60 nejlepších řešitelů ve své věkové kategorii v Jihomoravském kraji a postupuje  do krajského kola

Úspěšným řešitelem krajského kola Logické olympiády 2020 se stala Viktoria Weiszová (34. místo z 52 soutěžících).

 

Kategorie A1 (1. ročník ZŠ)

Celkem se v kategorii A1 (1. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 2199 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 393.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

 

 

 

1.-2.

35.-93.

174.-470.

Mikéska Martin

1.

 

 

 

1.-2.

35.-93.

174.-470.

Teplý Filip

1.

 

 

 

3.-4.

94.-144.

471.-778.

Polcar Tobiáš

1

 

 

 

3.-4.

94.-144.

471.-778.

Wolny Oliver

1

 

 

 

Kategorie A2 (2. ročník ZŠ)

Celkem se v  kategorii A2 (2. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 2899 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 511.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

 

 

 

1.-4.

1.-58.

1.-314.

Charvát Matyáš

2

 

 

 

1.-4.

1.-58.

1.-314.

Kudrna Tomáš

2.

 

 

 

1.-4.

1.-58.

1.-314.

Nekudová Stella

2.

 

 

 

1.-4.

1.-58.

1.-314.

Standara Richard

2.

 

 

 

 

Bobřík informatiky pro 4. – 5. ročník

Soutěž online 9. 11 – 13. 11. 2020

 

Mateso V. tříd

Školní kolo:  odloženo

Městské kolo: odloženo

 

Matematická olympiáda V. třída

Úspěšní řešitelé školního kola a postupující do okresní kola, které se má uskutečnit  27. 1. 2021 :

Benešová

Holý

Houška

Höklová

Mikulášková

Nekuda

Repka

Šafářová

Venclíková

Vrzalová V.

Vrzalová B.

Žák Max

Žák Tobiáš

Weiszová

Okresní kolo se bude konat 27.1.2021 (pokud budou žáci přítomni ve škole, jinak bude termín odložen) ve škole v 8.00 hod. Žáci budou mít 60 minut na vypracování tří úloh. Vypracované úlohy budou odeslány k opravě předsedovi OK MO.

 

 KLOKAN     IV. + V. třída

On-line 19.3.2021.

Výsledky matematické soutěže KLOKAN 2021

Kategorie Klokánek /max. 120 bodů/

 

Jméno                                    Třída                         Body 
  1.    Žák T.                       V.                    110
  2.    Žák M.                      V.                    109
  3.    Klimešová                 V.                    105
  4.    Olejníčková               IV.                  105
  5.    Repka                       V.                    100
  6.    Weiszová                  V.                    96
  7.    Höklová                    V.                     93
  8.    Šafářová                   V.                    92
  9.    Vrzalová B.              V.                     91            
  10.    Očkay                       V.                    84
  11.   Jahoda                      IV.                    84
  12.    Mikulášková             V.                     81
  13.    Holý                         V.                      81
  14.    Bandik                      IV.                    81
  15.    Vrzalová V.              V.                     80
  16.    Venclíková               V.                     76
  17.    Hostáň                      IV.                   76
  18.    Teplý                        IV                     71
  19.    Zemanová.               IV.                    68
  20.    Schaffer                    IV.                    67
  21.    Houška                     V.                     63
  22.    Neumannová            IV.                    62
  23.    Nekuda                     V.                     60
  24.    Zavřel                       IV.                    60
  25.    Ždan                         IV.                    57
  26.    Kubík                       IV.                     52
  27.    Benešová                 V.                     48
  28.    Machálková              V.                     47
  29.    Klanica                     IV.                    41
  30.    Musilová                  IV.                     40

 

Miniolympiáda IV. tříd

Školní kolo:     duben

Městské kolo:   duben

 

PYTHAGORIÁDA V. tříd

Zrušena.

 

 

Přejeme hodně úspěchů!

AKTUALITY

Od 1. 4. 2021 je jedno volné místo ve 3.třídě. 

 

Odkaz na informace o ošetřovném najdete v aktualitách.

 

  Sledujte nové informace viz. aktuality na liště.

 

Třídní schůzky on-line v úterý 27. 4. 2021:

                         I. tř. v 17.00 hod.

                         II. tř. v 17. 00 hod.

                         III. tř.   v 18. 00 hod.

                        IV. tř. v 18. 00 hod.

                         V. tř. v 17. 00 hod.

 

 

 

 

 

 

 

foot[1].png