Drobečková navigace

SZŠ LESNÁ > ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH > Úspěchy v soutěžích v r. 2019/20

 

Matematické soutěže 2019/2020

 Matematická olympiáda V. třída

Domácí kolo: 1. část do 22. 11. 2019

  1. část do 6. 1. 2020

Okresní kolo: 29. 1. 2020

Miniolympiáda IV. tříd

Školní kolo:     duben

Městské kolo:   duben

KLOKAN     II. – V. třída

Školní kolo:       20. 3. 2020

PYTHAGORIÁDA V. tříd

Školní kolo:        duben

Okresní kolo:     květen

 Přejeme hodně úspěchů!

 

Logická olympiáda

Emma Kočvárková, Lukáš Satrapa, Lea Venclíková, Daniel Voslář
podle výsledků základního kola Logické olympiády patří mezi 60 nejlepších řešitelů ve své věkové kategorii v Jihomoravském kraji a postupuje tímto do krajského kola.

V  krajském kole se z 64 soutěžících

Lukáš Satrapa umístil na 18. místě,

Lea Venclíková na 39. místě,

a Daniel Voslář na 43. místě.

 

Kategorie A1 (1. ročník ZŠ)

Celkem se v kategórií A1 (1. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 2059 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 367.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

29.-57.

187.-314.

Hubinková, Isabella

1

88.56

87.88

 

2.-3.

91.-125.

476.-660.

Nekudová, Stella

1.

70.84

72.46

 

2.-3.

91.-125.

476.-660.

Slámová, Anna Mia

1

70.84

72.46

 

Kategorie A2 (2. ročník ZŠ)

Celkem se v kategórií A2 (2. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 2771 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 415.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

32.-56.

175.-365.

Doleželová, Viktorie

2

89.64

90.29

 

2.

57.-84.

366.-597.

Maršálková, Magdalena

2.

83.25

82.66

 

3.-4.

123.-163.

819.-1057.

Kudrnová, Alena

2.

65.78

66.19

 

3.-4.

123.-163.

819.-1057.

Latinák, Jakub

2

65.78

66.19

 

 

Školní kolo matematické soutěže MATESO V. tříd  

Vrzalová Viktorie            14 bodů

Voslář Daniel                  14 bodů

Svoboda Matěj                12 bodů,

Urban Samuel                 11 bodů

Bednář Antonín              10 bodů

Kovaříková Jana             10 bodů        

Batistová Karolína           9 bodů

Satrapa Lukáš                  9 bodů

Klimeš Jakub                    8 bodů                                                    

 

M A T E S O

Městské kolo 2019/2020

 

se konalo 12. 11. 2019 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38.

Zúčastnilo se jej 209 žáků z 55 základních škol z Brna a okolí.

Maximální počet bodů byl 15, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 9 bodů.

 

 

3. místo     Bednář Antonín               13 bodů

4. místo     Urban Samuel                 12 bodů

5. místo     Vrzalová Viktorie            11 bodů 

6. místo     Svoboda Matěj                10 bodů

7. místo     Satrapa Lukáš                  9 bodů               

 

Bobřík informatiky (pro 4. a 5. ročník)

#

 

 

Ročník

Body

Čas

Jméno

1

 

 

5. ZŠ

192

21:39

Antonín Bednář

 

 

 

5. ZŠ

192

21:55

Daniel Voslář

 

 

 

5. ZŠ

192

25:33

Sára Valentová

 

 

 

5. ZŠ

192

30:00

Viktorie Vrzalová

2

 

 

5. ZŠ

180

17:13

Lukáš Satrapa

3

 

 

5. ZŠ

177

22:16

Matěj Svoboda

 

 

 

5. ZŠ

177

28:59

Samuel Urban

4

 

 

4. ZŠ

172

30:00

Barbora Vrzalová

5

 

 

4. ZŠ

164

25:48

Matouš Repka

 

 

 

5. ZŠ

164

30:00

Lucie Varmužková

 

 

Blahopřejeme!

AKTUALITY

 V pátek 15. 11,. se uskuteční školní projekt "30 let  od sametové revoluce."

V úterý 26.11. v 16. 00 hod. zveme rodiče všech tříd na třídní schůzky.

V. třída - 15.30 hod. - přijímací řízení.

V 15. 30 hod. schůzka zástupců tříd v PC.

 

 

 

 

 

foot[1].png