Drobečková navigace

SZŠ LESNÁ > ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH > Úspěchy v soutěžích v r. 2018/19

 Úspěchy v soutěžích ve šk. r. 2018/1

Matematické soutěže 2018/2019 

Logická olympiáda

Filip Bajgar patří mezi 60 nejlepších řešitelů ve své věkové kategorii v Jihomoravském kraji  (umístil se na 5. 7. místě) a postupuje do krajského kola

M A T E S O městské kolo

se konalo 13. 11. 2018 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38. Soutěže se zúčastnilo 230 žáků ze 46 základních škol z Brna a okolí, z nichž 143 se stalo úspěšnými řešiteli. Maximální počet bodů byl 15, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 9 bodů.

 2. místo      Maršálková Tereza          14 bodů

 3. místo     Zemanová Tatiana           13 bodů

 6. místo      Lukavská Anežka            10 bodů 

 7. místo      Carda Jakub                     9 bodů          

                     Bajgar Filip

                     Boček Matyáš                   

                     Sedlo Radim                    

 

Bobřík informatiky pro 4. – 5. ročník

Soutěž online 5. 11 – 9. 11. 2018

Výsledky okresního kola matematické olympiády        V. tříd 2018/201

Soutěžilo 345 žáků, z toho 114 žáků získalo minimálně 9 bodů z 18, a stávají se tedy úspěšnými řešiteli soutěže.

 6. místo   Biroš Samuel                13 bodů

                  Zemanová Tatiána       13 bodů

 8. místo   Boček Matyáš              11 bodů

 10. místo Maršálková Tereza       9 bodů

                   Sedlo Radim                 9 bodů 

 

  Empík naděluje 2019

V soutěži, kterou vyhlašuje městská policie,          se Sára Valentová umístila v kategorii literárních děl na 3. místě.

 

Školní kolo recitační soutěže

 1. kategorie (1. ročník)

  1. místo Latinák Jakub   
  2. místo Valerie Szendiuchová
  3. místo Viktorie Doleželová

 2. kategorie (2. + 3. ročník)

  1. místo Elena Szendiuchová
  2. místo Zora Šafářová
  3. místo Nina Zemanová

 3. kategorie (4. + 5. ročník

     1. místo Samuel Urban      

     2. místo Shai Eliah Selinger

     3. místo Tereza Maršálková

Do městského kola, které se uskuteční ve čtvrtek 14. 3. 2019 v Knihovně J. Mahena Kobližná 4, postupují:

Latinák Jakub    

Elena Szendiuchová    

Samuel Urban

 

Městské kolo soutěže v anglické konverzaci

ENGLISH STAR 2019

Soutěž se uskutečnila ve středu 6. 3. 2019 na ZŠ Bakalovo nábřeží. Soutěže se zúčastnilo 15 brněnských základních škol

Tatiana Zemanová       V. třída     3. místo

Sára Valentová             IV. třída    5. míst

Skupina 1. + 2. ročník:    10. místo

Magdalena Maršálková

Jan Šuška

Nina Zemanová

Antonín Bandik

img00007.jpg

 

Lyžařský a snowboardový přebor škol Jihomoravského kraje

Pohárový závod nižšího stupně základních škol

 1. - 3. třída chlapci

4. místo Nekuda Tobiáš

8. místo Dlouhý David

9. místo Očkay David

 

 4. - 5. třída dívky

2. místo Švihálková Terezie

Z 31 základních škol nižšího stupně jsme se umístili   na 4. místě

 

Městské kolo soutěže ve čtenářské gramotnosti Babylon (aneb rozumíme si?)

Městské kolo se konalo 21. 3. 2019 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38.

V kategorii 5. tříd se jej zúčastnilo 148 žáků ze základních škol z Brna a okolí.

Maximální počet bodů byl 38, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 30 bodu.

Úspěšnými řešiteli je 67 žáků

6. místo     Tatiana Zemanová    33 bodů

7. místo     Tereza Maršálková    32 bodů              

 

 Matematická soutěž KLOKAN 2019

Kategorie CVRČEK /max. 90/

 

     1. Šafářová                                III.                     67

     2. Jahoda                                   II.                      55

     3. Repka                                    III.                     54

         Zemanová                             II.                       54

     4. Zavřel                                    II.                       52

     5. Höklová                                 III.                      51  

         Klimešová                              III.                     51 

         Dlouhý                                   III.                      51

     6. Weiszová                               III.                      50

Kategorie Klokánek /max. 120 bodů/

           1. Bajgar                       V.                   114                  

           2. Sedlo                        V.                  110        

          3. Zemanová                 V.                   109

          4. Boček                        V.                   105

          5. Maršálková                V.                   104

          6. Vrzalová Vik.             IV.                  103

          7. Bednář                       IV.                  102

 

Městské kolo soutěže

English Jungle

  1. 4. 2019 na ZŠ J. A. Komenského.                                                                 

1. kategorie             

             4. místo       Jakub Latinák

2. kategorie

              1. místo Nina Zemanová

3. kategorie

             5. místo      Zora Šafářová

 

 

Výsledky školního kola Pythagoriády 2018/2019

 Maximální počet 15 bodů.

Úspěšnými řešiteli jsou žáci, kteří získali 8 a více bodů.

Do městského kola postupují žáci, kteří získali 10 a více bodů.

 

Maršálková Tereza          15 bodů

Carda Jakub                    15 bodů,

Boček Matyáš                  14 bodů

Bajgar Filip                      14 bodů

Biroš Samuel                   13 bodů

Sobotková Kristýna        13 bodů

Dvořáková Lucie             12 bodů

Zemanová Tatiana          12 bodů

Conlon Laura Marie        12 bodů        

Šíblová Markéta              11 bodů

Repková Magdaléna       10 bodů

Švihálková Tereza           10 bodů

Valentová Berenika         9 bodů

Pavlovská Dominika        9 bodů

 

Výsledky okresního kola Pythagoriády V.tříd 2019

Okresní kolo Pythagoriády 5. tříd se uskutečnilo 28. 5. 2019 na ZŠ Křídlovická.  Soutěžilo 199 žáků, úspěšný řešitel mohl získat 14 bodů –        10 bodů.

 

 3.místo     Zemanová Tatiána        12 bodů

                  Bajgar Filip                    12 bodů

                  Boček Matyáš                12 bodů

 

 

 Výsledky městského kola matematické miniolympiády čtvrtých tříd, které se konalo 7. 5. 2019 na ZŠ Sirotkova.

 

Maximální počet bodů – 32. Úspěšní řešitelé 17 bodů a více.

 

 6. místo Satrapa Lukáš             29,5 bodu

12. místo Urban Samuel            26 bodů

15. místo Bednář Antonín         24,5 bodu

                Vrzalová Viktorie              

16. místo Batistová Karolína    24 bodů

17. místo Valentová Sára          23,5 bodu

20. místo Svoboda Matěj          22 bodů

22. místo Svobodová Ema       19,5 bodu

 

Gratulujeme!

AKTUALITY

 V úterý 10.9. se konají třídní schůzky. Zahájení   v 16.   hod. v jídelně školy.

 

 

 

 

 

foot[1].png