Drobečková navigace

SZŠ LESNÁ > ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH > Úspěchy v soutěžích v r. 2016/17

Úspěchy v soutěžích ve školním roce 2016/2017

 

Matematické soutěže 2016/2017

 

 Logická olympiáda

Podle výsledků základního kola Logické olympiády patří mezi 50
nejlepších řešitelů ve své věkové kategorii v Jihomoravském
kraji a postupuje tímto do krajského kola:

BARBORA MARŠÁLKOVÁ V. třída a  TEREZA MARŠÁLKOVÁ III.

třída.

Výsledky krajského kola Logické olympiády

7. místo          Maršálková Barbora            V. třída 

 Ve finále, které se konalo  v pondělí 28. listopadu 2016

v Míčovně Pražského hradu,

se Barbora Maršálková umístila na 7. místě.

 

 

 

 

 

 

Výsledky městského kola matematické olympiády

Konalo se 15. 11. 2016 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38. Zúčastnilo se jej 214 žáků z 38 základních škol z Brna a okolí. Maximální počet bodů byl 15, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 7,5 bodu. Úspěšnými řešiteli je 97 žáků.

 2. místo         Sojka Petr                           11 bodů

4. místo         Maršálková Barbora          10 bodů

5. místo         Komárek Adam                  9,5 bodů

                       Mynářová Markéta

9. místo         Cardová Nikola                   7,5 bodů

 

 

Výsledky okresního kola Pythagoriády V.tříd 2017

Okresní kolo Pythagoriády 5. tříd se uskutečnilo 17. 5. 2017 na ZŠ Křídlovická.  Soutěžilo 129 žáků, z toho získalo 95 žáků  minimálně 10 bodů a stalo se úspěšnými řešiteli soutěže.

1. místo    Maršálková Barbora      15 bodů

3. místo    Beneš Michael               13 bodů

5. místo    Cardová Nikola              11 bodů

6. místo   Mynářová Markéta          10 bodů

 

 

 

Výtvarná soutěž městské policie Empík naděluje

Kategorie 1-2.tříd: Výtvarná soutěž:

Karolína Batistová – 2. místo

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne dne 23.12. v 14.15h na Brněnské radnici v Sněmovním sále, Dominikánské náměstí 1.

 

Městské kolo soutěže ve čtenářské gramotnosti Babylon (aneb rozumíme si)?

Městské kolo se konalo 7. 3. 2017 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38.

V kategorii 5. tříd se jej zúčastnilo 145 žáků ze základních škol z Brna a okolí.

Maximální počet bodů byl 45, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 36 bodu.

Úspěšnými řešiteli je 107 žáků.

3. místo    Barešová Amálie             42 bodů

                 Sojka Petr                       42 bodů

5. místo    Beneš Michael                 41 bodů

                 Maršálková Barbora        41 bodů

7. místo    Žáková Anita                   40 bodů

9. místo    Blatný Radim                   39 bodů

11. místo   Komárek Adam              38 bodů

15. místo   Cardová Nikola              36 bodů

                  Mynářová Markéta         36 bodů  

 

Výsledky matematické soutěže KLOKAN 2017

  Kategorie 2. + 3 ročník - CVRČEK

/max. 90 bodů/

1. Urban Samuel                           II. třída                         75    

2. Batistová                                   II.                                 73

3. Vrzalová                                    II.                                 64

4. Boček                                        III.                                63

5. Zemanová                                 III.                                63

6. Satrapa                                      II.                                63

 

Kategorie 4. + 5. ročník - Klokánek
/max. 120 bodů/

1.Cardová                                   V. třída                110                      

2. Beneš                                     V.                         108

3. Komárek                                 V.                         106                  

4. Batistová                                V.                          102                        

5. Vopelka                                  V.                          99

6. Žáková                                   V.                          98

7. Galvasová                              V.                          98

8. Barešová                                V.                          97

9. Sojka                                      V.                          97

10. Hunkesová                           IV.                         90

 

Výsledky městského kola matematické miniolympiády

čtvrtých tříd, které se konalo 10. 5. 2017 na ZŠ Sirotkova.

 

Maximální počet bodů – 31 (zúčastnilo se více než 100 řešitelů)

Úspěšní řešitelé více jak 16 bodů.

 

               

13. místo  Uher Tomáš                             24 bodů

18. místo  Habrová Mariana Luisa           21,5 bodů

20. místo  Hunkesová Nikol Marie           20,5 bodů

21. místo  Sekaninová Kateřina               20 bodů

                 Zichová Tarja                          20 bodů

 

Městské kolo soutěže - English Jungle

  1. 4. 2017 na ZŠ Cacovická

 

  1. kategorie

1. místo Eliška Šafářová

 

  1. kategorie

 4. místo Tobiáš Nekuda

 

Výtvarná a literární soutěž "Požární ochrana očima dětí" 2017

Výsledky výtvarné soutěže:

1. místo Karolína Batistová       II. třída

2. místo Jana Kovaříková          II. třída

3. místo Kateřina Sekaninová   IV. třída

Vítězné obrázky najdete zde.

 

 

 

VŠEM ŽÁKŮM DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY A GRATULUJEME!

 

AKTUALITY

 Logická olympiáda

Poslední termín přihlášení je 30.9.2018,informace :

www.logickaolympiada.cz

 

 

foot[1].png