Drobečková navigace

SZŠ LESNÁ > CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY PRO DĚTI YLE

img00001.jpg

 

 

  

Cambridgeské zkoušky

                              pro děti YLE

(Cambridge Young Learners English Tests)

jsou vytvořeny pro děti mezi 7 - 12 lety, které se učí angličtinu jako cizí jazyk na základních nebo jazykových školách. Zkoušky prověřují všechny 4 jazykové dovednosti - čtení, psaní, poslech a mluvení. Hlavním cílem těchto zkoušek je motivace dětí ke studiu. Testy například neobsahují žádná hodnocení typu "prospěl/neprospěl". Každý žák, který absolvuje zkoušky YLE obdrží motivační certifikát. Zkoušky jsou v souladu se všemi kritérii Společenského Evropského Rámce pro jazyky.

Náplní odpolední Angličtiny hrou je nově právě příprava dětí na tyto zkoušky. Kurz je dvouletý a probíhá ve třetí a čtvrté třídě. Děti pracují s učebnicí Get ready for Starters, která je určena právě pro přípravu na Cambridgeské zkoušky pro děti. Zkoušky se konají každoročně na jaře pod záštitou Britské rady.

Aktuální informace ohledně zkoušek YLE můžete sledovat na těchto stránkách:

 www.zkousky-park.cz

asistentka@zkouskypark.cz

Cambridge P.A.R.K. Staňkova 8c, 602 00 Brno

 tel. :  602 436 495

 

YLE Cambridge English - předávání certifikátů 

Dne 11. 9. proběhlo v 5. třídě slavnostní předávání certifikátů YLE Cimg00004.jpgambridge English. Certifikáty žákům předala zástupkyně naší partnerské školy P.A.R.K.  Cambridge Exam Centre. Výsledky byly výborné a žáci měli ze svých certifikátů velkou radost. Za rok se budeme opět těšit.

Gratulujeme!


 

 

 

 

AKTUALITY

Oznamujeme, že se od 10.2.2020 uvolnilo jedno místo v první třídě.

 

v úterý 25.2. a ve středu 26.2 se od 13.00 - 17. 00 hod. konají talentové zkoušky do první třídy.

 

 

 

 

 

 

 

foot[1].png