Drobečková navigace

SZŠ LESNÁ > ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH > Úspěchy v soutěžích v r. 2012/2013

 Úspěchy v soutěžích v r. 2012/2013

   Vyhodnocení matematické soutěže MATESO V.tříd 2012/2013

Městské kolo 

se konalo 14. 11. 2012 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38.

Zúčastnilo se jej 175 žáků z 39 základních škol z Brna a okolí.

Maximální počet bodů byl 13, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 7 bodů. Úspěšnými řešiteli je 71 žáků.

4. místo       Blažková Kateřina         10 bodů

8. místo       Boček Ondřej                 8 bodů

8. místo       Novotná Tereza              8 bod 

Výsledky matematické olympiády V.tříd 2013

Městské kolo 

Městského kola, které se konalove středu 23. ledna 2013 na ZŠ Křídlovická, se zúčastnilo  173  žáků pátých ročníků brněnských škol.  Úspěšnými řešiteli se stalo 60 žáků, kteří získali nejméně 9 bodů (tedy asi  35 % zúčastněných).

6.místo           Blažková Kateřina       13bodů

                      Novotná Tereza           13bodů 

9.místo             Kobza Ondřej               10bodů

                        Tichý Filip                     10bodů

Vyhodnocení matematické soutěže Pythagoriáda V.tříd 2012/2013

Městské kolo 

V pondělí 6. 5. 2013 se městského kola Pythagoriády pro 5. ročník na ZŠ Křídlovická zúčastnilo 177 žáků.

4.místo      Kateřina Blažková

                  Ondřej Boček

6.místo      Kateřina Emílie Šustková

                  Barbora Uhrová

                  Filip Volf 

7.místo      Ondřej Kobza 

Výsledky miniolympiády žáků IV.třídy 2012/2013 

Městské kolo 

Výsledky městského kola matematické miniolympiády  čtvrtých tříd, 

které se konalo 19. 4. 2013 na ZŠ Sirotkova. 

Maximální počet bodů – 31, úspěšní řešitelé 16 a více bodů. 

Úspěšnými řešiteli se stalo 61 z více než 100 žáků. 

7. místo   Komárková Vendula    25,5 bodu

6. místo Varmužková Veronika   20,5 bodu 

Úspěšní řešitelé: Bláha Martin, Viktora Dorián

 

Výsledky lyžařského a snowbordového přeboru škol Jihomoravského kraje na Fajtově kopci

Tobiáš Vaněk a Michaela Chroustová se umístili ve svých kategoriích na 6. místech a Matyáš Galvas na 2. místě. V celkovém hodnocení nižšího stupně ZŠ tak SZŠ Lesná skončila na 6. místě z 21 zúčastněných ZŠ s celkovým počtem bodů 46.

 

 Výsledek městského kola soutěže ENGLISH STAR, která se konala 5. 3. 2013 na ZŠ Bakalovo nábřeží

1.místo v 2.kategorii v konverzační soutěži English Star získala Emma Christenson ze II.třídy.

 

V městském kole recitační soutěže, které se konalo 11. 3. 2013 nás reprezentovaly 

 Markéta Mynářová - I.třída, Kateřina Kratochvílová - V.třída a Barbora Dominiková - II.třída. Konkurence letos byla velká, ale přesto se Barbora Dominiková z II.třídy svým výkonem probojovala do krajského kola.

 

Výsledek městského kola soutěže ENGLISH JUNGLE, která se konala 17. 4. 2013 na ZŠ J.A.Komenského

3.místo v 3.kategorii v konverzační soutěži English JUNGLE získala Kateřina Šustková z V.třídy. 

 

Výtvarná a literární soutěž "Požární ochrana očima dětí"

Speciální cenu plastických prací získali žáci:

 

II. třída -    Lucie Blažková

                 Alžběta Hrčková         

                 Barbora Dominiková

                 Michaela Chroustová

I.třída -      Adam Komárek

                 Michael Beneš

Vyhlášení výsledků soutěže a ukázky hasičské práce se bude konat 31. 05. 2013 v 16.00 hod. v prostorách Hasičského záchranného sboru Lidická 61.

 

Olympiáda školních družin

V pátek 14. 6. 2013 proběhla olympiáda ŠD v trojboji - běh, skok a hod. Olympiády se zúčastnily děti 1. - 4. třídy, které naši školu opět vzorně reprezentovaly.

Skok

1. místo           Galvas Matyáš                III.třída

2. místo          Chroustová Michaela     II.třída

3. místo          Schafferová Sára            IV.třída

                        Valenta Radim                  II.třída 

Běh

1. místo          Kleiblová Karolína          IV.třída

2.místo           Galvas Matyáš                 III.třída

                        Schafferová Sára            IV.třída

3.místo           Christenson Emma        II.třída

                        Kratochvíl Jiří                    II.třída

Hod

2. místo          Chroustová Michaela     II.třída

Do městského kola postoupili: Matyáš Galvas, Sára Schafferová, Karolína Kleiblová a Míša Chroustová.

               

Blahopřejeme všem, kteří v soutěžích reprezentují naši školu!

 

AKTUALITY

Ve čtvrtek 20.12. od15.00 hod. zveme rodiče na Vánoční jarmark. 

 

Zahájení vyučování ve čtvrtek 3. 1. 2019.

 

Vánoční přání 2018.jpg

 

 

foot[1].png