Drobečková navigace

SZŠ LESNÁ > ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH > Úspěchy v soutěžích v r. 20017/18

Úspěchy v soutěžích ve školním roce 2017/2018

Matematické soutěže 2017/2018

Logická olympiáda V. třída

Základní kolo: II.- V. třída 

Výsledky soutěže.

Celkem se v kategórií Kategorie A (2.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 14483 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 2064. V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

 

Pořadí (škola)

 

 

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

 

1.

 

 

Maršálková, Tereza

4.

97.41

98.00

krajský semifinalista

 

2.

 

 

Bajgar, Filip

4

94.19

95.28

 

 

3.-4.

 

 

Conlon, Laura

4

93.02

94.11

 

 

3.-4.

 

 

Hunkesová, Nicol Marie

5

93.02

94.11

 

 5.-6.

 

 

Flašar, Tomáš

               5          

 

92.10

93.39

 

 

5.-6.

 

 

Zavřelová, Kateřina

5

92.10

93.39

 

 

7.

 

 

Uher, Tomáš

5

91.50

92.94

 

 

8.

 

 

Venclík, Milan

3.

84.18

85.85

 

 

9.

 

 

Očkayová, Lucie

5.

82.61

84.21

 

 

10.-12.

 

 

Sekaninová, Kateřina

5.

81.90

83.46

 

 

10.-12.

 

 

Venclíková, Lea

2

81.90

83.46

 

 

10.-12.

 

 

Žák, Tobiáš

2

81.90

83.46

 

 

Kategorie A1 (1. ročník ZŠ)

Celkem se v kategórií Kategorie A1 (1. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 1603 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 269. V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

Pořadí (škola)

 

 

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

 

1.

 

 

Bandik, Antonín

1

97.58

97.91

 

 

2.

 

 

Teplý, David

1

79.18

81.94

 

 

3.

 

 

Klanica, Matouš

1.

57.99

60.42

 

 

4.

 

 

Neumannová, Zuzana

1

50.37

51.93

 

 

5.-6.

 

 

Jahoda, Marek

1.

44.05

44.35

 

 

5.-6.

 

 

Olejníčková, Ema

1

44.05

44.35

 

 

Krajské kolo se konalo  3. 11. 2017.

Tereza Maršálková se umístila na 31. místě z celkového počtu  59 soutěžících.

 

Bobřík informatiky pro 4. – 5. ročník

Soutěž se konala online 6. 11 – 10. 11. 2017.

#

Třída

Body

 

Příjmení a jméno

1

5.

192

 

Holý Lev

2

5.

180

 

Štarhová Barbora

3

5

180

 

Houška Jakub

4

5.

176

 

Habrová Mariana Luisa

5

5.

168

 

Sekaninová Kateřina

6

4

148

 

Švihálková Terezie

7

4

144

 

Boček Matyáš

8

4

144

 

Valentová Berenika

9

5.

132

 

Zavřelová Kateřina

10

5.

132

 

Hunkesová Nicol Marie

11

4

132

 

Bajgar Filip

12

5.

128

 

Benešová Tereza

13

4

124

 

Carda Jakub

14

5.

124

 

Šrámková Karolína

15

5.

120

 

Zichová Tarja

16

5.

120

 

Vopička Ondřej

 

Mateso V. třída městské kolo

Konalo se 14. 11. 2017 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38. Zúčastnilo se jej 202 žáků ze 45 základních škol z Brna a okolí, z nichž 145 se stalo úspěšnými řešiteli.

Maximální počet bodů byl 15, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 9 bodů

4. místo   Uher Tomáš                                   12 bodů

5. místo   Habrová Mariana Luisa                11 bodů

7. místo   Flašar Tomáš                                 9 bodů

                 Holý Lev Michael

                 Vopička Ondřej   

 

Štarhová Barbora                                  8 bodů

Sekaninová Kateřina                             7 bodů

Bandiková Adéla                                   7 bodů                                

 

 Výsledky okresního kola matematické olympiády V. tříd 2017/2018

 

Soutěžilo 326 žáků, z toho 160 žáků získalo minimálně 9 bodů z 18, a stávají se tedy úspěšnými řešiteli soutěže.

      

2. místo Habrová Mariana Luisa  15 bodů

 

4. místo Sekaninová Kateřina       13 bodů

               Uher Tomáš                     13 bodů

 

6. místo Hunkesová Nicol Marie   11 bodů

              

8. místo Flašar Tomáš 9 bodů

              Šrámková Karolína           9 bodů

              Štarhová Barbora             9 bodů

                       

Miniolympiáda IV. tříd

Školní kolo:      duben

Městské kolo:   duben 

KLOKAN     II. – V. třída

Školní kolo:       16. 3. 2018

PYTHAGORIÁDA V. tříd

Školní kolo:       duben

Okresní kolo:    květen

 

Výsledek městského kola soutěž v anglické konverzaci ENGLISH STAR 2018

Soutěž se uskutečnila v úterý 6. 3. 2018

na ZŠ Bakalovo nábřeží. Soutěže se zúčastnilo 83 žáků

z 15 brněnských základních škol

Nina Zemanová        1. třída        3. místo

Macháčková Laura   2.třída         3. místo

 

Výsledky IX. ročníku 2018 přeboru škol Jihomoravskéhokraje – obří slalom

             

Očkayová Lucie                  

Švihálková Terezie

Dlouhý Šimon

Očkay David

Nekuda Tobiáš

          

 V celkovém hodnocení se naše škola umístila     na 3. místě.

 

 Městské kolo soutěže BABYLON

Městské kolo se konalo 13. 3. 2018 v Tyršově základní škole, Brno, Kuldova 38.

V kategorii 5. tříd se jej zúčastnilo 132 žáků ze základních škol z Brna a okolí.

Maximální počet bodů byl 36, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 29 bodu.

Úspěšnými řešiteli je 79 žáků

Tarja Zichová          6. místo              30 bodů

 

Výsledky matematické soutěže CVRČEK 201

Kategorie CVRČEK /max. 90 bodů/

               Jméno:                                                     Třída:                                        Body:
  1. Vrzalová V.                            III.                             80
  2. Urban                                    III.                             75
  3. Valentová                               III.                            72
  4. Satrapa                                  III.                            69
  5. Hoklová                                  II.                             68
  6. Mynář                                    III.                            65
  7. Bednář                                   III.                            63

 

Výsledky matematické soutěže KLOKAN 2018

 Kategorie Klokánek /max. 120 bodů/

 

                        Jméno                              Třída                                 Body

 

  1.    Šrámková                  V.                     99
  2.    Holý                          V.                     97
  3.    Hunkesová                 V.                     97
  4.    Zichová                     V.                     94
  5.    Uher                          V.                     89
  6.    Štarhová                    V.                     84
  7.    Zavřelová                   V.                     83
  8.    Boček                        IV.                    83

Výsledky Pythagoriády 2017/2018

 

Maximální počet 15 bodů.

Úspěšnými řešiteli jsou žáci, kteří získali 8 a více bodů.

Do městského kola postupují žáci, kteří získali 10 a více bodů.

 

Štarhová Barbora                  15 bodů

Uher Tomáš                          15

Šrámková Karolína               14

Hunkesová Nicol Marie         13

Vopička Ondřej                     13

Zichová Tarja                        13

Houška Jakub                       12

Habrová Mariana Luisa         12

Tahboub Adam                      12

Sekaninová Kateřina             11

Flašar Tomáš                         11

Očkayová Lucie                     11

Holý Lev Michael                  11

Zavřelová Kateřina                 9

Benešová Tereza                   9

Šafářová Eliška                      9

Bandiková Adéla                    9

 

Do městského kola, které se koná 29. 5. 2018 na ZŠ Křídlovická, postupují:

 

Štarhová Barbora                  15 bodů

Uher Tomáš                           15

Šrámková Karolína                14

Hunkesová Nicol Marie          13

Vopička Ondřej                      13

Zichová Tarja                         13

Houška Jakub                        12

Habrová Mariana Luisa          12

Tahboub Adam                      12

Sekaninová Kateřina              11

Flašar Tomáš                         11

Očkayová Lucie                     11

Holý Lev Michael                   11

 

 

Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

 

AKTUALITY

V úterý 17.4. se od 16.  hod. konají třídní schůzky, viz aktuality. Schůzka zástupců tříd  v 15. 30 hod. v PC.

Ve čtvrtek 26. 4., od 15.00 – 17. 00 hod.: Pálení čarodějnic – hřiště Soběšice 

V pátek 27. 4., 8.15 – 12.00 hod.: Projekt „Den Země“

foot[1].png